„Bezpieczeństwo i zagrożenia terrorystyczne”konferencja pod tym tytułem zorganizowana zostanie w kinie Zacisze w Miejskim Domu Kultury w piątek 11 października o 10:00. Już dziś zapraszamy do udziału w wydarzeniu, którego gościem specjalnym będzie NAVAL – były żołnierz jednostki GROM.

Na wydarzenie zaprasza Prezydent Miasta Piekary Śląskie

Sława Umińska-Duraj

Gościem specjalnym wydarzenia będzie NAVAL – były żołnierz JW GROM, operator w zespole bojowym, uczestnik misji zagranicznych w Iraku i Afganistanie.

Wielokrotnie doceniany za swoją służbę najwyższymi odznaczeniami wojskowymi opowie o swoich przeżyciach i doświadczeniach wyniesionych z pracy wojskowego. Przybliży słuchaczom informacje dotyczące selekcji do jednostki oraz dane dotyczące tajników szkolenia. Podzieli się spostrzeżeniami z misji zagranicznych i działań bojowych, a także będzie promował książki swojego autorstwa.

WSTĘP WOLNY!

Aby uczestniczyć w wydarzeniu konieczne jest posiadanie wejściówki, która może zostać odebrana w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teodora Heneczka przy ulicy Kalwaryjskiej 62D i w kasie kina w MDK przy ulicy Bytomskiej 73.