Scroll down
Świąteczna komedia romantyczna

LISTY DO M. 5 (2022)

"Listy do M." powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem?

świąteczna komedia romantyczna

LISTY DO M. 5 (2022)

"Listy do M." powracają z 5. częścią wigilijnej opowieści. W kolejnej odsłonie zobaczymy świąteczne perypetie ulubionych bohaterów. Z czym zmierzą się tym razem? Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. "Listy do M. 5" skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.

W poniedziałek 28.11 o godz. 18:00 seans odbędzie się dodatkowo Z AUDIODESKRYPCJĄ I NAPISAMI dla osób niewidomych i słabowidzących oraz Z NAPISAMI dla osób niedosłyszących.
  • Reżyseria Ł. Jaworski
  • Czas trwania 120 min.
  • Produkcja Polska
  • Ścieżka dźwiękowa PL

Godziny seansów

  • Czwartek
    1-12-2022 18:00