Scroll down
Pokaz specjalny

RESET (2021)

Po roku obfitującym w dramatyczne zmiany, roku utrzymywania dystansu, RESET porywa międzynarodową widownię w podróż, która pozwoli ponownie odkryć nasz świat. Spojrzymy na niego oczami młodych ludzi, którzy pośród krajobrazów koła podbiegunowego czy białych, piaszczystych plaży Polinezji Francuskiej, postanowili nadać swemu życiu wyjątkowe znaczenie.

Ci charyzmatyczni, inspirujący bohaterowie z poświęceniem uprawiają sporty ekstremalne, pozostając przy tym w głębokim kontakcie z naturą.

pokaz specjalny

RESET (2021)

Zrealizowany z myślą o wielkim ekranie, RESET niesie pozytywny przekaz: by z troską dbać o relację z rówieśnikami i otoczeniem. Ten długo oczekiwany, nowy początek to także odmienne wejrzenie w świat znany nam dotychczas.

Zawsze pragnąłem dzielić się uchwyconymi w filmach głębokimi emocjami z publicznością oraz pokazywać mocne historie, silne osobowości, pełnych namiętności mężczyzn i kobiety, wyjaśnia Thierry Donard, reżyser. Warty podkreślenia jest ekologiczny styl życia, jaki wybierają – bo ten ludzki wymiar odpowiedzialności jest w moich filmach kluczowy.

 

Pokaz odbędzie się w ramach 3. edycji FILMOWEGO FESTIWALU PODRÓŻY I MOCNYCH WRAŻEŃ

Przed filmem o 19:00 polecamy slajdowisko Marcina Franke "JAK PODRÓŻOWAĆ AUTOSTOPEM PO EUROPIE?"

  • Reżyseria T. Donard
  • Czas trwania 85 min.
  • Produkcja Francja
  • Ścieżka dźwiękowa NAPISY

Godziny seansów