Scroll down
Fantasy / Akcja

SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI (2021) 3D

Simu Liu wciela się w Shang-Chi, który musi zmierzyć się z przeszłością po tym, jak zostaje wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Dziesięciu Pierścieni.

Fantasy / Akcja

SHANG-CHI I LEGENDA DZIESIĘCIU PIERŚCIENI (2021) 3D

Shang-Chi jest synem Wenwu zwanego także Mandarynem, który dla miłości postanowił porzucić życie przestępcy, jakie wiódł przez tysiąclecia i wreszcie się ustatkował. Niestety, sielanka nie trwała tak długo, jak twórca klanu Dziesięciu Pierścieni zakładał. Jego przeszłość go dogoniła i postanowiła wyrównać rachunki, co znów wepchnęło tego wojownika w wir zemsty. Ale tym razem wytrenował swojego syna, by tak jak on, był perfekcyjnym zabójcą. Shang-Chi podejście do życia odziedziczył jednak po matce i nie ma zamiaru nikogo zabijać. Ucieka i wiedzie w miarę normalne życie w San Francisco. Za dnia pracuje jako valet driver, a noce spędza, pijąc i imprezując w barach karaoke ze swoją najlepszą przyjaciółką Kate. Po dziesięciu latach ojciec dochodzi do wniosku, że jego potomek marnuje swój potencjał i czas. Postanawia więc, że siłą ściągnie go do domu, by ten pomógł mu wykonać ważną misję, mającą pomóc mu w odzyskaniu utraconego szczęścia. Będzie to jednak wymagało wystąpienia przeciwko woli matki Shang-Chi, na co nasz bohater nie może pozwolić.

OKULARY 3D (w cenie 4 zł) DOSTĘPNE SĄ DO NABYCIA W KASIE KINA - SĄ NOWE, SZCZELNIE ZAPAKOWANE I STAJĄ SIĘ WŁASNOŚCIĄ WIDZA. MOŻNA Z NICH KORZYSTAĆ PRZY KOLEJNYCH SEANSACH W TYM FORMACIE W KINIE "ZACISZE".

Zobacz seanse SHANG-CHI (2021) w 2D.
  • Reżyseria D. D. Cretton
  • Czas trwania 132 min.
  • Produkcja USA
  • Ścieżka dźwiękowa DUBBING

Godziny seansów

  • Sobota
    16 październik 15:00